דורות ההמשך

נושאי מורשת השואה והגבורה

Next Generation to Holocaust & Heroism Legacy - Israel

אודות (המידע מעודכן ליולי 2019)

כללי:
עמותת דורות ההמשך הינה עמותה שכל פעיליה ומנהליה מתנדבים. העמותה מנוהלת על ידי וועד מנהל שבראשו יו"ר העמותה. כמו כן נעזר הוועד המנהל במועצת פעילים שתומכת ומסייעת לפעולות העמותה המתוכננות במסגרת וועדות משימה שלהלן:

יו"ר העמותה ויו"ר הוועד המנהל: בילי לניאדו.
חברי הוועד המנהל: בניה אהרונוביץ', ד"ר מרגלית גנור, טובה לשם, ד"ר מלה מאיר, דבי מורג, עזריאל נבו, יחיאל נרקיס, שמואל סורק, חיים פישגרונד, רחל רוזנשטיין, ד"ר יוסי שוב,  יפה שלזינגר, ד"ר זהבה תנא.
ועדת קשר עם חברי מועצת הפעילים: ד"ר מרגלית גנור, טובה לשם, ד"ר מלה מאיר, יחיאל נרקיס , ד"ר יוסי שוב.
ועדות משימה:
בעמותה פועלות מספר וועדות משימה שבראשן עומדים חברי הוועד המנהל ואליהם מצטרפים חברי עמותה פעילים.
הוועדות וחברי הוועדות הן:

  1. ועדת כספים: יו"ר: שמואל סורק.
    חברים: בניה אהרונוביץ', בילי לניאדו, רענן מאיר, רחל רוזנשטיין, ד"ר  זהבה תנא.
  2. ועדת אירועים: יו"ר: טובה לשם.
    חברים: בילי לניאדו, חיים פישגרונד, דבורה מורג.
  3. ועדת חינוך: יו"ר: ד"ר מרגלית גנור, חברים: יחיאל נרקיס.
  4. ועדת תמיכה בדור השני והשלישי: יו"ר: ד"ר מלה מאיר.
    חברים: ד"ר מרגלית גנור, בילי לניאדו.
  5. ועדה להנצחת פעילות הפרטיזנים והלוחמים: יו"ר: ד"ר יוסי שוב.
    חברים: בילי לניאדו, טובה לשם, ד"ר מלה מאיר, עזריאל נבו, יחיאל נרקיס.
  6. צוות מסע בין אנדרטאות הגבורה: טובה לשם ועזריאל נבו.
  7. צוות הבמה ללימודי השואה – אזור המרכז: בוניה בן אליעזר, בילי לניאדו, טובה לשם, חיים פישגרונד, רחל רוזנשטיין. (חברי הצוות עובדים בש"פ עם "במות" בסניפי העמותה ברחבי הארץ).
  8. צוות אתר ההנצחה והפייסבוק "דורות ממוריאליין": בילי לניאדו, יחיאל נרקיס, יוסי פולק, שמואל סורק, ד"ר יוסי שוב.
  9. הוועדה למאבק באנטישמיות ובהכחשת השואה: יו"ר: שמואל סורק.
    חברים: בילי לניאדו, עזריאל נבו, חיים פישגרונד.
  10. פורום לפעילות משותפת של האירגונים הפועלים להנצחת תקומת ניצולי
        השואה (מידי שנה בכ"ט בנובמבר): עמותת דורות ההמשך, העמותה למורשת הבריחה, ארגון מורשת מעפילי קפריסין, ארגון ילדי סלבינו, ארגון מורשת אקסודוס, ארגוני מחנות העקורים.
    מרכזת הפורום: בילי לניאדו, יו"ר עמותת דורות ההמשך.

סניפי העמותה:

  • סניף חיפה והקריות ומנהלת הבמה: יו"ר - ד"ר זהבה תנא.
  • סניף ירושלים והסביבה: יו"ר - מרית דנון.
  • סניף באר שבע והדרום: יו"ר – יעל פלג.
  • סניף נתניה והסביבה וניהול הבמה: יו"ר – יפה שלזינגר.
    חברים: רבקה פז, חיים פישגרונד, דבורה עצמון.

בעלי תפקידים בעמותה:

  1. גזבר העמותה: רענן מאיר.
  2. מזכיר העמותה כולל ניהול אתר העמותה: רפי שפירא.
  3. ניהול מערכות ההפצה: בניה אהרונוביץ'.
  4. אחראית לגיוס חברים ומנהלת אתר הפייסבוק של העמותה: שלומית רז.
  5. ניהול אתר ההנצחה דורות ממוריאליין: יוסי פולק.
  6. ועדת ביקורת: רו"ח רועי קידר, רו"ח רון סנדק, עו"ד יורם פרי.

קשרים עם מוסדות ההנצחה והמוסדות העוסקים בניצולי השואה:

  1. קשר עם יד ושם: שמואל סורק, בילי לניאדו.
  2. קשר עם בית לוחמי הגטאות: ד"ר זהבה תנא.
  3. קשר עם ארגון "מורשת": אורית אילון-ארנברג.
  4. קשר עם ארגון "עמך": בילי לניאדו.
  5. קשרים עם ארגונים בחו"ל: חיים פישגרונד.
  6. קשר עם המשרד לשוויון חברתי: בילי לניאדו, שמואל סורק, ד"ר זהבה תנא.

ציוני דרך

קישורים לאינטרנט